KONST / Litografier / Färglitografi 13669059
nr 1366 9059
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, " Dagsländan". Signerad, numrerad 8/20, daterad 1972,62x47 cm
måndag 14 december 2020
kl 19:14:59
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson